Thermaltake Smart 500W 80+ White Certified PSU, Continuous Power with 120mm Ultra Quiet Cooling Fan, ATX 12V V2.3/EPS 12V Active PFC Power Supply PS-SPD-0500NPCWUS-W
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on April 29, 2026 3:57 am
Category:
Loading
Thermaltake Smart 500W 80+ White Certified PSU, Continuous Power with 120mm Ultra Quiet Cooling Fan, ATX 12V V2.3/EPS 12V Active PFC Power Supply...
in stock
Amazon.com
Amazon price updated: April 29, 2026 3:57 am
Features
Part Number PS-SPD-0500NPCWUS-W
Model PS-SPD-0500NPCWUS-W
Warranty 5 years
Is Adult Product
Release Date 2018-08-03T00:00:01Z
Size 500W
Energy Efficiency Class 80 Plus
Specification: Thermaltake Smart 500W 80+ White Certified PSU, Continuous Power with 120mm Ultra Quiet Cooling Fan, ATX 12V V2.3/EPS 12V Active PFC Power Supply PS-SPD-0500NPCWUS-W
Part Number
Model
PS-SPD-0500NPCWUS-W
Warranty (years)
5
Is Adult Product
Release Date
2018-08-03T00:00:01Z
Size (W)
Energy Efficiency Class (Plus)
There are no reviews yet.
Be the first to review “Thermaltake Smart 500W 80+ White Certified PSU, Continuous Power with 120mm Ultra Quiet Cooling Fan, ATX 12V V2.3/EPS 12V Active PFC Power Supply PS-SPD-0500NPCWUS-W”
Your email address will not be published. Required fields are marked *