Sceptre IPS 27 inch Gaming LED Monitor up to 165Hz 144Hz 1ms DisplayPort HDMI, FreeSync FPS RTS Build-in Speakers Gunmetal Black 2021 (E275B-FPT165)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 10, 2026 7:36 pm
Category:
Loading
in stock
Amazon.com
Amazon price updated: May 10, 2026 7:36 pm
Features
Part Number E275B-FPT165
Model E275B-FPT165
Warranty limited 1 year
Color Gunmetal Black
Release Date 2021-02-15T00:00:01Z
Size 27" IPS
Specification: Sceptre IPS 27 inch Gaming LED Monitor up to 165Hz 144Hz 1ms DisplayPort HDMI, FreeSync FPS RTS Build-in Speakers Gunmetal Black 2021 (E275B-FPT165)
Part Number
Model
E275B-FPT165
Warranty
limited 1 year
color
Gunmetal Black
Release Date
2021-02-15T00:00:01Z
Size
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sceptre IPS 27 inch Gaming LED Monitor up to 165Hz 144Hz 1ms DisplayPort HDMI, FreeSync FPS RTS Build-in Speakers Gunmetal Black 2021 (E275B-FPT165)”
Your email address will not be published. Required fields are marked *