Sceptre Curved 32-inch Gaming Monitor up to 185Hz DisplayPort 165Hz 144Hz HDMI AMD FreeSync Build-in Speakers, Machine Black (C325B-185RD)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 9, 2026 6:55 pm
Category:
Loading
Amazon.com
Features
Part Number C325B-185RD
Model C325B-185RD
Warranty limited 1 year
Color Machine Black
Release Date 2019-12-09T00:00:01Z
Specification: Sceptre Curved 32-inch Gaming Monitor up to 185Hz DisplayPort 165Hz 144Hz HDMI AMD FreeSync Build-in Speakers, Machine Black (C325B-185RD)
Part Number
Model
C325B-185RD
Warranty
limited 1 year
color
Machine Black
There are no reviews yet.
Be the first to review “Sceptre Curved 32-inch Gaming Monitor up to 185Hz DisplayPort 165Hz 144Hz HDMI AMD FreeSync Build-in Speakers, Machine Black (C325B-185RD)”
Your email address will not be published. Required fields are marked *