MSI GL65 Leopard 10SFK-062 15.6″ FHD 144Hz 3ms Thin Bezel Gaming Laptop Intel Core i7-10750H RTX2070 16GB 512GB NVMe SSD Win 10
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 10, 2026 12:53 pm
Category:
Loading
Amazon.com
Features
Part Number GL6510SFK062
Model GL6510SFK062
Warranty 1
Release Date 2020-04-15T00:00:01Z
Size 15-15.99 inches
Specification: MSI GL65 Leopard 10SFK-062 15.6″ FHD 144Hz 3ms Thin Bezel Gaming Laptop Intel Core i7-10750H RTX2070 16GB 512GB NVMe SSD Win 10
Part Number
Model
GL6510SFK062
Warranty
1
Release Date
2020-04-15T00:00:01Z
Size
There are no reviews yet.
Be the first to review “MSI GL65 Leopard 10SFK-062 15.6″ FHD 144Hz 3ms Thin Bezel Gaming Laptop Intel Core i7-10750H RTX2070 16GB 512GB NVMe SSD Win 10”
Your email address will not be published. Required fields are marked *