EVGA 510 BP, 80+ BRONZE 500W + 10W, 3 Year Warranty, Power Supply 100-BP-0510-K1
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 11, 2026 12:51 am
Category:
Loading
Amazon.com
Features
Part Number 100-BP-0510-K1
Model 100-BP-0510-K1
Warranty 3 Year
Release Date 2020-11-09T00:00:01Z
Size 510W
Energy Efficiency Class 80 Plus Bronze
Specification: EVGA 510 BP, 80+ BRONZE 500W + 10W, 3 Year Warranty, Power Supply 100-BP-0510-K1
Part Number
Model
100-BP-0510-K1
Warranty (Year)
3
Release Date
2020-11-09T00:00:01Z
Size (W)
Energy Efficiency Class
There are no reviews yet.
Be the first to review “EVGA 510 BP, 80+ BRONZE 500W + 10W, 3 Year Warranty, Power Supply 100-BP-0510-K1”
Your email address will not be published. Required fields are marked *