Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 13, 2026 2:00 am
Category:
About this item
  • Internal Specifications: 16GB LPDDR4X memory (maximum 16GB); 512GB NVMe SSD; 802.11ax Wi-Fi 6 Dual-Band 2.4 GHz and 5 GHz featuring 2×2 MU-MIMO technology; Bluetooth 5.2
Loading
Acer Swift X SFX14-41G-R1S6 Creator Laptop | 14" Full HD 100% sRGB | AMD Ryzen 7 5800U | NVIDIA RTX 3050Ti Laptop GPU | 16GB LPDDR4X | 512GB SSD | Wi-Fi 6 |...