Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 11, 2026 3:09 am
Category:
About this item
  • Internal Specifications: 8GB LPDDR4X memory (maximum 8GB); 512GB NVMe SSD; 802.11ax Wi-Fi 6 Dual-Band 2.4 GHz and 5 GHz featuring 2×2 MU-MIMO technology; Bluetooth 5.2
Loading
Acer Swift X SFX14-41G-R0SG Creator Laptop | 14" Full HD 100% sRGB | AMD Ryzen 5 5600U | NVIDIA RTX 3050 Laptop GPU | 8GB LPDDR4X | 512GB NVMe SSD | Wi-Fi 6...