SANSUI Computer Monitor 24 inch IPS Eye Care 1080P Display HDMI,VGA Ports with 178° Viewing Angle/Frame-Less/Tilt/VESA Compatible for Office and Home(ES-24X5AL)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 13, 2026 12:00 pm
Category:
Loading
in stock
Amazon.com
Amazon price updated: May 13, 2026 12:00 pm
Features
Part Number ES-24X5AL
Model ES-24X5AL
Color black
Size 24 inch FHD
  • 24” IPS Eye Care VESA Monitor for Home, Game and Office
  • ⚡Refresh Rate: 60Hz/75Hz(up to 75Hz); Resolution: 1920*1080(FHD); Brightness: 250Nits; FreeSync Technology
  • ️Ergonomic Design: Easy Mount Stable Stand, -5°~22°Tilt , 178°V/H Viewing Angle, 75×75mm VESA Compatible
  • Warranty: SANSUI 24 inch monitor offer a 30-day money-back and free replacement warranty from order date and lifetime technical support.
Specification: SANSUI Computer Monitor 24 inch IPS Eye Care 1080P Display HDMI,VGA Ports with 178° Viewing Angle/Frame-Less/Tilt/VESA Compatible for Office and Home(ES-24X5AL)
Part Number
Model
ES-24X5AL
Warranty
color
Black
Size
There are no reviews yet.
Be the first to review “SANSUI Computer Monitor 24 inch IPS Eye Care 1080P Display HDMI,VGA Ports with 178° Viewing Angle/Frame-Less/Tilt/VESA Compatible for Office and Home(ES-24X5AL)”
Your email address will not be published. Required fields are marked *