SAMSUNG 27″ Essential S3 (S36GD) Series FHD 1800R Curved Computer Monitor, 100Hz, Game Mode, Advanced Eye Comfort, HDMI and D-sub Ports, LS27D366GANXZA, 2024
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Last updated on May 8, 2026 5:05 pm
Category:
Loading
in stock
Amazon.com
Amazon price updated: May 8, 2026 5:05 pm
Features
Part Number LS27D366GANXZA
Model LS27D366GANXZA
Warranty 1 Year Manufacturer
Color Black
Release Date 2024-08-19T00:00:01Z
Size 27-Inch
  • SMOOTH PERFORMANCE FOR SEAMLESS CONTENT: Stay in the action when playing games, watching videos, or working on creative projects; The 100Hz refresh rate reduces lag and motion blur so you don't miss a thing in fast-paced moments¹
Specification: SAMSUNG 27″ Essential S3 (S36GD) Series FHD 1800R Curved Computer Monitor, 100Hz, Game Mode, Advanced Eye Comfort, HDMI and D-sub Ports, LS27D366GANXZA, 2024
Part Number
Model
LS27D366GANXZA
Warranty
1 Year Manufacturer
color
Black
Release Date
2024-08-19T00:00:01Z
Size
There are no reviews yet.
Be the first to review “SAMSUNG 27″ Essential S3 (S36GD) Series FHD 1800R Curved Computer Monitor, 100Hz, Game Mode, Advanced Eye Comfort, HDMI and D-sub Ports, LS27D366GANXZA, 2024”
Your email address will not be published. Required fields are marked *